Defalarca grubumuzdan bildirim yaptığımız halde ; bazı üyelerimiz ısrarla günde defalarca tekrar ettiği için yeniden yazmak durumunda kalıyoruz..
Paylaşımlarınız , onaylanmayıp silinince neden silindi diye lütfen sormayın..
Karavan ,gezi,çadır,kamp,oturduğunuz il ilçe tanıtımı veya gezdiğiniz yerlerin dışındaki fotoları göndermeyiniz,yuatupe videolarını kabul etmiyoruz...Bir üye günde en fazla 3 paylaşım hakkına sahiptir...
Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği yönetiminin kararı ile...
Resmi bayramlar,dini bayramlar ,özel günler (10 kasım , Çanakkale Zaferi) vs..günlerinde sadece bir yönetici tarafından tek paylaşım yapılacak ve üyelerimiz yorumları ile paylaşım altına katkıda bulunacaktır..
Karavan,kamp,doğa,il ve ilçelerin foto ile tanıtımı dışında ,hiç bir pay kabul edilmeyecektir.Günde onlarca atılan yuatupe videolarını yöneticiler olarak seyredemiyeceğimiz için kabul edemiyoruz...
Karavan , çadır , doğa fotoları dışında tüm fotoğraflar onaylanmadan silinecektir..
Cuma mesajları,önemli haftalar veya günler paylaşımları grubumuzda onaylanmayacaktır.. Araçlarını satan sadece resmi dernek üyelerimizin satış paylaşımı bir defaya mahsus olmak üzere grubumuzda onaylanacaktır..
İmalatçı , firma vs.paylaşımları dernek yönetiminin belirlediği ücret mukabilinde dernek hesabına ücretini yatırarak paylaşımda bulunacaktır.
Yönetimce alınan bu karara uyulması,tüm üyelerimizin yaşadıkları il , ilçelerinde kültürel ve turistik yerlerin veya gezdikleri yerlerin fotolarını grubumuzda paylaşmalarını rica ediyoruz..
(Her üyemizin günde 3 paylaşım hakkı vardır) yuotupe (şarkı,türkü)vs videoları kesinlikle onaylanmayacaktır...
Grubumuzdaki dostlarımızdan dernek yönetim kurulunun aldığı karara uymaları,il veya ilçesini tanıtan fotoları üzerine neresi olduğu kültürel ve turistik özelliklerini yazarak paylaşmalarını rica ediyoruz...
SEVGİLERİMİZLE
BTKKD YÖNETİMİ