Mayıs ayında ‘Hıdrellez Şenliği” altında İznik’te bir araya gelen ve Facebook da organize olan ve yaklaşık 25 bin tkipçisi bulunan ‘Bir Tutkudur Karavan’ grubu, şimdi de Kuşadası’nda buluşuyor.

Bir Tutkudur Karavan grubu, daha önce İznik La Cabana Camping’te hıdrallez buluşmasında bir araya gelmişti. Bir Tutkudur Karavan Facebook grubunun organize ettiği Kuşadası Önder Camping buluşması, 11-12-13-14-15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

Kuşadası Kampı’nı organize eden ‘Bir Tutkudur Karavan’ yöneticileri Hayriye Yıldız ve Murat Emir, yaz kampının tüm kamp, karavan ve doğaseverlere kapısını açtığını ve beklediklerini söylediler.

Karavan, çadır, Bungalow, ev konaklamalı kampa katılmak isteyenlerin, (https://www.facebook.com/groups/168775729817845/) facebook grubuna girerek detaylara ulaşabilecekleri kaydedildi.

Ücretsiz çekilişle çeşitli hediyelerin dağıtılacağı, lokasyon olarak Selçuk, Şirince, Meryem Ana ve Efes Antik kentinin kolayca gezilebileceği, Ege’nin harika sahil şeridinin keyfinin çıkarılacağı bir kamp planlandı.

Organizasyonu Bursa Yenişehir doğumlu Murat Emir ile Bursalı hemşehrimiz Hayriye Yıldız’ın organize etmesi ise ayrıca memnuniyet yarattı.

Hayriye Yıldız ve Murat Emir, “Tüm karavan, kamp ve doğa sevenleri Kuşadası’na bekliyoruz. Kampımızda çeşitli etkinliklerimiz de olacak. Kampımızda hediye çekilişlerimiz de gerçekleşecek. Çekilişte dağıtılacak olan hediyelerin arasında Bursa’nın ileri gelen kapalı çarşı kuyumcularından Nur Kuyumculuk da hediye olarak gerçek inci kolye verecek. Yine Çelik Mobil Teknelojileri Turasis uydu sistemleri distiribitörü Kayhan Çelik 1 Adet 22 LED TV, 1 Adet 1000 W İnvertör, 1 adet çadır ve birçok hediyeler verecektir.Çeşitli sponsorlarımızda hediyelerle Kuşadası’nda kampımızı renklendireceklerdir. Kampımıza sizleri bekliyoruz. Şimdiden keyifli tatiller diliyoruz” şeklinde konuştu.