Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen 100’ü aşkın ‘Karavan Tutkunu’ İznik’te buluştu.

İZNİK’TE İLK KEZ BULUŞTULAR

Hayriye Yıldız ile Murat Emir’in kurduğu ve 25 binin üzerinde üyesi bulunan ‘Bir Tutkudur Karavan’ gurubu, İznik’te bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Bur tutkudur karavan’ etkinliğinde buluştu.

TÜRKİYE’NİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN GELDİLER

İznik Göllüce Köyü’nde Emrah Kılıç’ın kurduğu ‘La Cabana’ kamp, çadır ve piknik alanında düzenlenen ve 3 gün süren etkinliğe, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden gelen karavan tutkunları katıldı.

Etkinliğe aileleriyle birlikte katılan karavan tutkunları, 3 gün boyunca gönüllerince eğlenme imkânı buldular.

HEDİYE ÇEKİLİŞİ…

Etkinlikte, hediye çekilişi de yapıldı. Çeşitli firmaların verdiği hediyeler, yapılan çekilişle kampa katılanlara dağıtıldı. Büyük heyecan içinde gerçekleşen hediye çekilişi, kamp ortamına renk kattı.

Karavan tutkunları, yanan kamp ateşi başında da saatlerce sohbet ederek, yaşadıkları maceralarını birbirlerine anlattılar.

SENEYE DAHA GENİŞ KAPSAMLI ETKİNLİK YAPILACAK

‘Bir Tutkudur Karavan’ grubu kurucuları Hayriye Yıldız ve Murat Emir, etkinliğe katılan herkese teşekkürlerini ilettiler. Hayriye Yıldız ve Murat Emir, “Karavan tutkunları olarak İznik’te ilk kez buluşuyoruz. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz. İznik’e ilk kez gelen ve gören üyelerimiz var. Herkes İznik’i çok beğendi. 3 gün boyunca çok keyifli anlar yaşadık, çok güzel günler geçirdik. İnşallah seneye daha geniş bir organizasyon yapacağız” şeklinde konuştular.

Karavan tutkunları, son olarak toplu fotoğraf çekinip, seneye buluşma dilekleriyle İznik’ten ayrıldı.