Sosyal medya ile onbinlere ulaşan ve Kuşadası etkinliğinde dernek olma kararı veren ‘Bir Tutkudur Karavan’ gurubu, tanıtım turlarına ve ziyaretlere devam ediyor.

Önceki hafta Bolu, Karamürsel, Sakarya ile Gölcük ziyaretleri gerçekleştiren ve burada karavan imalatçıları Başoğlu Caretta, Erba, Saly Karavan, Akçelik ve Pino Karavan’a uğrayarak dernek çalışmalarını anlatan “Bir Tutkudur Karavan’ yöneticilerinin, geçtiğimiz haftadaki durağı ise, Manisa bölgesiydi.

Bir Tutkudur Karavan Yöneticileri Murat Emir, Nihat Bıçak ve Kayhan Çelik, tanıtım turları kapsamında Manisa Bölgesinde bulunan karavan imalatçıları NK Karavan ile MAY Karavan’ı da ziyaret etti.

İlk olarak Manisa Ahmetli’de bulunan Karavan İmalatçısı NK Karavan’a uğrayan Bir Tutkudur Karavan Yöneticileri Murat Emir, Nihat Bıçak ve Kayhan Çelik, NK Karavan sahipleri Murat ve Nazmi Kılıç ile Yıldız Ateş Atalay oldukça sıcak karşılandılar.

Samimi ortamda gerçekleşen görüşmede Bir Tutkudur Karavan Yöneticileri, grubun dernek olma çalışmaları hakkında bilgi aktardılar.

NK Karavan sahiplerinden Murat Kılıç ise, NK Karavan’ın yaptığı işleri anlattı. Murat Kılıç, Bir Tutkudur Karavan grubunun Dernek olma kararını desteklediğini ve oluşacak dernek ile tüm dernek üyelerine gereken yardım ve katkıyı yapmaya hazır olduğunu kaydetti.

Yönetici Kayhan Çelik de, NK Karavan sahiplerine, Turasis Uydu sistemlerinin bir tanıtımını yaptı.

Bir Tutkudur Karavan Yöneticisi Murat Emir, Manisa gezisi hakkında yaptığı açıklamada şunlara kaydetti: “Bir Tutkudur Karavan grubunun dermek çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda yaptığımız tanıtım gezilerine de devam ediyoruz. Hafta sonu durağımız Manisa’ydı. Burada karavan imalat eden arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Dernek çalışmalarımız hakkında bilgi aldık. Aynı zamanda kendi çalışmaları hakkında da bilgiler edindik. NK Karavan sahiplerine sıcak karşılamaları için teşekkür ediyoruz. NK Karavan sahipleri, Derneğimiz ve üyelerimize her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler. Bir çok alanda çalışmalarımız olacak” dedi.

Çok yararlı bir geziyi geride bıraktıklarını kaydeden Murat Emir, Bir Tutkudur Karavan grubunun dernekleşme çalışmalarını anlatmak için gezilerinin devam edeceğini söyledi.

Bir Tutkudur Karavan Yöneticileri Murat Emir, Nihat Bıçak ve Kayhan Çelik, son olarak Manisa Salihli’ye geçerek, Bir Tutkudur Karavan grubu üyesi Uysal Kalaycı’yı ziyaret ettiler. Ayrıca Kayhan Çelik, Uysal Kalaycı’ya Turasis uydu antenini teslim etti.

Murat Emir, Nihat Bıçak ve Kayhan Çelik çok güzel bir misafirperverlik gösteren Uysal Kalaycı’ya teşekkürlerini ilettiler.