25 bin üyesiyle Facebook’da grubu bulunan ‘Bir Tutkudur Karavan’ ailesi, önemli bir karara imza attı.

Bir Tutkudur Karavan ailesi, geçtiğimiz hafta ‘Kuşadası Etkinliği’nde buluştu.

Kuşadası Önder Kamping’de 5 günlük buluşma ile bir araya gelen Bir Tutkudur Karavan Ailesi, önemli bir karara imza atarak, dernekleşme kararı aldı.

Derneğin Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliğini yapacak olan Emekli Milli Sporcu Hayriye Yıldız, Emekli Milli Sporcu Şemsettin Yıldız, Gazeteci Nihat Bıçak, Siyasetçi Yakın Koruma Murat Emir, İşadamı Mustafa Yıldırım, İşadamı Kayhan Çelik ve İznik La Cabana İşletmecisi Emrah Kılıç, yaptıkları toplantıda, en kısa sürede derneğin kurulması kararını aldılar. Derneğin kurucu Başkanlığı Hayriye Yıldız, Başkan Yardımcılığını ise Murat Emir yapacak.

MERKEZ OFİS BURSA YENİŞEHİR OLACAK

‘Bir Tutkudur Kamp Karavan’ adı altında dernekleşecek olan Bir Tutkudur Karavancıların Merkez Ofisi Bursa Yenişehir olurken, toplanma yeni olarak da İznik La Cabana belirlendi.

BİRÇOK DAVETLİ KATILDI…

Bir Tutkudur Karavan grubunun Kuşadası Önder Camping’te düzenlediği 5 günlük kamp etkinliğinde aralarında Antalya Kamp ve Karavan Derneği Başkanı Leyla Özdağ, İzmir Kamp ve Karavan Derneği Başkanı Atilla Savaşçı, Ankara Vosvos Volksder Derneği Başkanı Hasan Berber olmak üzere birçok davetli katıldı. Dernekleşme kararı etkinliğe katılanlar tarafından memnuniyetle karşılanarak büyük destek gördü.

ETKİNLİKTE AKTİVİTELER GERÇEKLEŞTİ, ÇEKİLİŞ YAPILDI

Etkinlikte birçok aktivite gerçekleşti. Çekilişte, ana sponsor ‘KAYHAN Çelik Mobil Teknolojileri’ sahibi Kayhan Çelik ve birçok sponsor tarafından çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Etkinlikte konuşan Volksder Dernek Başkanı Hasan Berber, derneklerinin hazırladığı Volskder 3. Ulusal Çamlıdere Yaz Kampı’nın 28 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde gerçekleşeceğini, kampa, tüm kamp karavan ve doğaseverleri davet etti. Hasan Berber, birlikteliğin önemini ifade etti ve Bir Tutkudur Karavan grubunun dernekleşme kararından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Son olarak Bir Tutkudur Karavan Yönetimi adına konuşan Murat Emir, sosyal paylaşım platform ve sayfa üyelerine, kendilerine yakın bölgelerdeki dernek stklarına kurumsal üye olma yönünde hatırlatmada bulundu. Murat Emir, birlikten kuvvet doğar düsturunu benimsediklerini, dernekleşmeyle birlikte daha da güçlü olunacağını kaydetti. Murat Emir, böylelikle etkin bir başarıyı yakalayacakları vurguladı.

 

#AntalyaKampvekaravanderneği

Leyla Özdağ

#İzmirkampvekaravanderneği

Atilla Savaşçi

#Ankaravolksder

#HasanBerber

#Çelikmobilteknolejileri

Kayhan Çelik

Göktur Erdek

KampKaravan Aktiviteleri Girdev Dogakamp

Özgür Devrim Kurt

#Lacabanaİznik

Emrah Kılıç

#TNSENDÜSTİRİYELOTOMASYONKONTROLSİSTEMLERİ

Feyza Sekban Kömürcü

#Egekablo

#Nurkuyumculuk

#ŞemsiŞeker

#Öndercamping

#Kuşadası

Bir Tutkudur Karavan Yönetimi

VE TÜM KATILIMCILARIMIZA

Teşekkür ederiz…